live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ніякого вина: У Грузії ввели "сухий закон" через COVID-19

У Грузії заборонили продаж алкоголю через коронавірус Фото з відкритих джерел

Продаж алкогольних напоїв заборонено до 21 квітня

З вівторка, 31 березня, в Грузії заборонили роботу всіх об'єктів з продажу алкогольних напоїв для протидії поширення коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Грузія Online.

Як зазначається, заборона на реалізацію алкогольних напоїв триватиме до завершення надзвичайного стану, 21 квітня. 

"На час надзвичайного стану забороняється функціонування об'єктів реалізації спиртних напоїв та пива, а також вина та інших алкогольних напоїв виноградного походження", - йдеться в постанові уряду Грузії про заходи щодо запобігання поширенню COVID-19.

Новини за темою: У Грузії освячують вулиці Тбілісі для захисту від коронавірусу. Відео

Крім цього, протягом всього періоду дії режиму надзвичайного стану діяльність ресторанів та об'єктів громадського харчування допускається тільки за умови обслуговування з доставкою на місце або вивезенням продукту транспортним засобом (т.зв. "драйвом") без допуску споживача в реалізаційний простір.

До слова, з 31 березня Грузія переведена на загальний карантин, в країні діє комендантська година, а всі торгові об'єкти, окрім продуктових магазинів, аптек та відділень банків були зачинені. За останніми даними в Грузії зафіксовано 110 випадків зараження коронавірусом. 

Нагадаємо, нещодавно у Грузії для протидії поширенню COVID-19 зупинили прямі рейси до Італії і ввели карантин для осіб, які приїжджатимуть до країни. 

Loading...