Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ніде розвантажити нафту: Біля узбережжя Каліфорнії скупчились 30 танкерів

Танкери зібралися біля Каліфорнії, бо ніде розвантажити нафту Twitter - DEFIS

Це найбільша кількість нафти, яка за один раз перебувала біля західного узбережжя США

Близько 30 нафтових танкерів стоять біля узбережжя Каліфорнії — їх використовують як плавучі сховища нафти, бо на сьогодні її нікуди подіти, а сховища на суші заповнені, повідомляє Bloomberg.

"Танкери, які перевозять обсяг нафти, що може забезпечити 20% світового попиту, скупчилися біля узбережжя Каліфорнії, оскільки їм немає де розвантажитися через колапс попиту на цю сировину. Майже 30 танкерів стоять від моста Лонг Біч до затоки Сан-Франциско", - йдеться в повідомленні.

За даними паризької компанії Kpler SAS, яка відстежує рух танкерів, це найбільша кількість нафти, яка за один раз перебувала біля західного узбережжя США.

Як відомо, попит на нафту різко впав через пандемію коронавірусу, бо велика кількість людей перебуває вдома, тому немає такої потреби у паливі для літаків і авто, яка є зазвичай. Також велика кількість підприємств зупинилася і не використовує сировину.

Раніше повідомлялося, що травневі ф'ючерси нафти WTI продовжили падіння, їхня вартість уперше в історії впала не лише нижче 1 долара, наразі вона має від'ємне значення.

Нагадаємо, станом на 22 квітня ф'ючерси на нафту марки Brent, які напередодні впали до 15,98 доларів за барель, виросли на 10,76% до 21,41 долара за барель.

 

 

Loading...