Невідомий, вдаючи Тихановську, взяв участь у закритому засіданні парламенту Данії

Світлана Тихановська фото - DW

Засідання проводилось онлайн, у "Тихановської" виникли "проблеми" з камерою

Людина, що видавала себе за білоруську опозиціонерку Світлану Тихановську, взяла участь у закритому онлайн-засіданні зовнішньополітичного комітету парламенту Данії. Про інцидент розповіли у самому парламенті країни, передає "Європейська правда".

6 жовтня під час онлайн-засідання комітет обговорював нинішню політичну ситуацію в Білорусі, та яким чином можна підтримати білоруський народ.

Втім, коли почалася зустріч, у користувачки "Світлани Тихановської" виникли проблеми з камерою на комп'ютері, тому її було неможливо побачити.

Новини за темою: У Кремлі заявили про відсутність планів на зустріч Путіна з Тихановською

Загалом, зустріч тривала близько 40 хвилин, поки її члени не зрозуміли, що щось не так, і не зупинили засідання. 

Згодом через контакт із колегами Світлани Тихановської було встановлено, що комітет зустрічався з людиною, який видавала себе за білоруську опозиціонерку. 

У данському парламенті запевнили, що в ході зустрічі не було сказано нічого, що могло б поставити під загрозу зовнішньополітичну лінію Данії. Обставини справи з'ясовуються.

"Я сподіваюся, що це просто грубий жарт, але я, очевидно, стурбований цим зловживанням. Це дає привід для роздумів", - прокоментував Мартін Лідегаард, голова комітету з питань зовнішньої політики.

Новини за темою: У Росії оголосили Світлану Тихановську в розшук

Раніше повідомлялося, що білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська хоче зустрітися з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним через те, що вона не розуміє, чому він підтримує Олександра Лукашенка.Loading...