live

Не виїжджав за кордон: На Тайвані підтвердили першу смерть від коронавірусу

Коронавірус продовжує поширюватися світом Фото з відкритих джерел

Жертвою недуги став 60-річний житель, який останні часом не покидав Тайвань

У неділю, 16 лютого, у Тайвані зареєстрували перший випадок смерті від ураження новою коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це повідомляє CNA з посиланням на пресслужбу Міністерства озорони здоров’я Тайваню.

Як зазначається, жертвою нової хвороби став 60-річний чоловік, який останнім часом не покидав межі країни. Попри це постраждалий певний час страждав на діабет та гепатит В.
 
До слова, це перший випадок смерті від коронавірусу на території Тайваню. Крім цього, у країні було також зареєстровано 20 підтверджених випадків зараження вірусною інфекцією COVID-19.
 
Довідка:
Тайвань - острів, який розташований у Тихому океані за 150 кілометрів від східного берега материкової частини Китаю. Населення острова становить приблизно 23 мільйона осіб.
 
Нагадаємо, напередодні, 15 лютого, медики підтвердили перший випадок смерті від нової коронавірусної інфекції на території Європи, що трапився у Франції.
 
Того ж дня у Китайській Народній Республіці ввели смертну кару за навмисне приховування симптомів нового коронавірусу COVID-19.
 
Після чого китайські медики приступили до випробування вакцини проти вірусу Covid-19 (коронавірусу) на тваринах.
Loading...