Новини » Світ Читать эту новость на русском

Не хочете вчитися - гуляйте: Лукашенко наказав відраховувати студентів-учасників демонстрацій

Олександр Лукашенко

Фото з відкритих джерел

Також він наказав карати викладачів, які підтримують мітингувальників

Олександр Лукашенко наказав відраховувати із білоруських університетів та інших закладів освіти студентів, які беруть участь в акціях протесту. Про це повідомляє БЕЛТА

"Прийшли вчитися - вчіться. Хто хоче, той нехай вчиться. Хто вийшов, порушуючи закон, на несанкціоновані акції, позбавляється права бути студентом. Будь ласка, відправте їх, як я говорив, кого в армію, а кого на вулицю. Нехай ходять вулицями. Але вони повинні бути відраховані з вузу", - заявив Лукашенко.

Новини за темою: Ультиматум Лукашенку, марші та загальнонаціональний страйк: Яка ситуація в Білорусі на 80-й день протестів

Окрім цього, він наказав застосувати такі ж заходи щодо викладачів: "Те ж саме викладачі, їх теж одиниці, які гидко себе поводять в вишах".

"Повторюю: нікого не просіть і не вмовляйте, це марно. У кращому випадку в цій ситуації ми їх заженемо під плінтус. І вони потім знову звідти вилізуть. Тому нехай визначаються, де вони хочуть жити, як вони хочуть жити і що робити", - підсумував Лукашенко.

Новини за темою: Під час "Народного страйку" у Білорусі затримали понад триста осіб, - правозахисники

Нагадаємо, напередодні начальник відділу слідчого управління КДБ Білорусі Костянтин Бичек заявив, що "екстремістські дії учасників протесту можна кваліфікувати як акт тероризму". 

Loading...