Назвали дату, коли відбудеться останнє голосування у справі імпічмента Трампа

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

У понеділок сторони процесу оголосять свої завершальні аргументи

У середу, 5 лютого, у Сенаті США пройде останнє голосування у справі щодо імпічмента Трампа, яке вирішить долю президента.

Про це повідомляє Голос Америки.

Відомо, що дане голосування відбудеться одразу після оголошення Трампом щорічної промови про стан держави перед палатами Конгресу.

Зазначається, що у понеділок, 3 лютого, сторони процесу будуть оголошувати завершальні аргументи, а у вівторок сенатори виступатимуть із заявами щодо процесу імпічменту.

Новини за темою: У США охорона відкрила вогонь по позашляховику, який намагався прорватися до резиденції Трампа

Лідер демократів у Сенаті Чак Шумер назвав голосування у Сенаті США "значною трагедією". 

А лідер Республіканської більшості Мітч Макконнелл заявив, що наразі свідків та документів вистачає для того, щоб судити про звинувачення.

"Більшість у Сенаті дійшла висновку, що численні свідки та понад 28 000 сторінок документів, які вже залучено у якості доказів, є достатніми для того, щоб судити про звинувачення, висунуті менеджерами щодо імпічменту з боку Палати представників та закінчити цей процес імпічменту", - зазначив він.

Нагадаємо, 21 січня, Верхня палата парламенту США почала розгляд справи про імпічмент президента Америки Дональда Трампа. Спочатку сенатори розглядали резолюцію, яка визначила регламент слухань, а згодом розпочалося слухання про імпічмент по суті. 

Згодом стало відомо, що республіканці в Сенаті Сполучених Штатів Америки проголосували за правила процесу імпічменту президента США Дональда Трампа, які запропонував лідер республіканської більшості Мітч Макконнел.

Новини за темою: Трамп у минулому році наказав Болтону допомогти в тиску на Україну, - NYT

Як відомо, 25 вересня Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа, внаслідок чого почалися слухання у справі імпічменту американського лідера. Йдеться про переговори президентів 25 липня 2019 року.

Тим часом адвокати президента почали представляти в Сенаті США свою позицію щодо імпічменту.

Loading...