Новини » Світ Читать эту новость на русском

Навальний вимагає від російських лікарів повернути йому одяг

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

За його словами, відведені за законом 30 діб дослідчої перевірки минули

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який наразі лікується у Німеччині після отруєння, вимагає, щоб йому повернули одяг, в якому він потрапив до лікарні в російському Омську. Про це повідомляє пресслужба Навального.

"Пройшов рівно місяць з того, як мене намагалися вбити бойовою отруйною речовиною... У Росії кримінальної справи немає, а є "дослідча перевірка за фактом госпіталізації". Таке враження, що я не в кому впав у літаку, а послизнувся у супермаркеті та зламав ногу.

Ну добре, я нічого іншого не чекав. Мене зараз цікавить одне: мій одяг. А саме той одяг, в якому я був у день отруєння 20 серпня.

30 днів "дослідчої перевірки" були використані для того, щоб сховати цей найважливіший доказ. Перед тим, як вирішити відвезти мене до Німеччини, весь одяг з мене зняли, і відправили абсолютно голого.

З урахуванням того, що на моєму тілі "Новачок" був виявлений, і контактний спосіб зараження досить імовірний, мій одяг - дуже важливий речовий доказ.

Відведені за законом 30 діб дослідчої перевірки минули. Я вимагаю, щоб мій одяг акуратно упакували в целофановий пакет і повернули мені", - заявив політик.

Новини за темою: Розробник "Новачка" вибачився перед Навальним

Нагадаємо, у серпні Олексія Навального забрали в лікарню з ознаками отруєння у важкому стані. Деякий час він перебував під апаратом ШВЛ. Спочатку чоловік перебував у медзакладі Омська. Пізніше політика доставили в клініку Charite в Берліні.

За деякий час медики у Німеччині визначили, що Навального отруїли речовиною групи "Новачок". Це також підтвердив Інститут оборонних досліджень Швеції та низка інших лабораторій.

Приблизно два тижні тому Олексій Навальний прийшов до тями та знову може говорити. А нещодавно опозиціонер опублікував у мережі пост, у якому розповів про своє самопочуття.

Loading...