Навальний подасть до суду на Пєскова через заяву про ЦРУ

Опозиціонер вимагає від прессекретаря Путіна доказів роботи на спецслужби

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Російський політик Олексій Навальний заявив, що подасть позов до суду на прессекретаря президента РФ Володимира Путіна Дмитра Пєскова через його висловлювання про роботу опозиціонера на ЦРУ. Про це йдеться на сайті Навального.

За словами опозиціонера, він доволі рідко подає до суду на "пропагандистів", проте в цьому випадку є пряме ствердження про роботу на іноземні спецслужби від державного чиновника. "Вимагаю опублікувати докази і факти, що вказують на "роботу з фахівцями ЦРУ". Прямо по телевізору покажіть, в прайм-тайм. Дозволяю", – написав Навальний.

Крім того, політик додав, що сподівається на встановлення стеження за ним. "Маю велику надію, що російське посольство організувало тут якесь спостереження за мною, і у них є всі дані про те, чим я тут зайнятий", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Канцлер Німеччини Меркель потайки відвідала Навального у клініці, - Spiegel

Раніше повідомлялося, що російський опозиціонер Олексій Навальний заявив про причетність до його отруєння особисто президента Російської Федерації Володимира Путіна. За словами політика, він не має інших версій події.

Згодом на ці звинувачення відреагував прессекретар Путіна Пєсков. Він заявив, що Кремль має докази співпраці Навального з ЦРУ.

Loading...