Новини » Світ Читать эту новость на русском

Навальний планує повернутися в Росію, як тільки одужає, - ЗМІ

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Він повністю обізнаний про свій стан і що з ним сталося

Російський опозиціонер Олексій Навальний поговорив із німецьким прокурором про замах на його життя і сказав, що планує повернутися в Росію, як тільки одужає. Про це заявив високопоставлений співробітник служби безпеки Німеччини, повідомляє New York Times.

Зазначається, що у бесіді з прокурором Німеччини Навальний відмовився задовольнити прохання Росії про спільне розслідування справи з Німеччиною.

"Він повністю обізнаний про свій стан, він повністю обізнаний про те, що сталося, і він повністю обізнаний про те, де знаходиться", - сказав чиновник на умовах анонімності.

Навальний заявив, що планує повернутися в Росію і продовжити свою діяльність.

"Він не збирається переїжджати до Німеччини. Він хоче повернутися додому, в Росію, і він хоче продовжити свою місію", - сказав співрозмовник видання.

Новини за темою: Ще дві європейські лабораторії підтвердили, що Навальний був отруєний "Новачком"

Нагадаємо, у серпні Олексія Навального забрали до лікарні з ознаками отруєння у важкому стані. Деякий час він перебував під апаратом ШВЛ. Спершу чоловік перебував у медзакладі Омська. Пізніше політика доставили в клініку Charite в Берліні.

Згодом у Німеччині встановили, що Навального отруїли навмисне речовиною групи "Новачок". Крім цього, медики зауважили, що отрута була настільки сильною, що політик міг померти одразу на борту літака. Певний час він перебував без свідомості.  

А напередодні, 10 вересня, Навальний прийшов до тями та знову може говорити.

Зауважимо, чиновники низки країн заявили про ймовірність отруєння опозиціонера посадовцями з Москви. Однак, у Кремлі ці обвинувачення відкинули та запевнили, що такі заяви у бік російської влади є "порожнім шумом".

Loading...