Навальний був отруєний більш небезпечним видом "Новачка", - Die Zeit

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Навальний повинен був померти у літаку. Він залишився в живих тільки завдяки пілоту, який відразу ж прийняв рішення посадити літак

Російського опозиціонера Олексія Навального отруїли новим, більш небезпечним типом "Новачка". Він повинен був померти у літаку, повідомляє видання Die Zeit.

Згідно з повідомленням, Навальний залишився в живих тільки завдяки пілоту, який відразу ж прийняв рішення посадити літак, і лікарям, які оперативно вкололи йому атропін.

Як зазначається, операцію з використанням новітньої отрути могли провести тільки спецслужби Російської Федерації. Його просто не змогли б синтезувати звичайні злочинці, а така серйозна операція будь-якої іноземної спецслужби на території РФ представляється "немислимою" в умовах того, що за російським опозиціонером постійно ведеться стеження.

"Це залишає тільки один правдоподібний висновок: саме Кремль віддав наказ прибрати з дороги небажаного політика", - вважають у Німеччині, а  також висувають теорію, що один з агентів, який стежив за Навальним, міг нанести отруту на поверхню чашки, з якої він пив чай, або ж отрутою побризкали вже в готовий напій.

Новини за темою: Німеччина передала результати проб Навального експертам ОЗХЗ

Нагадаємо, 20 серпня Олексія Навального терміново госпіталізували з ознаками отруєння. Політику стало погано на борту літака, який екстрено приземлився у місті Омськ.

За словами прессекретарки Навального Кіри Ярмиш, політик встиг зранку випити лише чорний чай і вже за кілька годин почав почувати себе погано.

Пізніше лікарі заявили, що основним робочим діагнозом російського опозиціонера Олексія Навального є порушення обміну речовин. Саме воно призвело до різкого погіршення стану його здоров'я.

Згодом стало відомо, що російського опозиціонера Олексія Навального відправили на лікування до Німеччини, а його літак приземлився в Берліні.

Нещодавно в уряді Німеччини заявили, що в Олексія Навального знайшли сліди отрути з групи "Новачок".

Своєю чергою, канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що російський опозиціонер - жертва злочину, його хотіли змусити замовкнути.

Згодом президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що відомості уряду Німеччини про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального є фальсифікацією і він готовий надати докази.Loading...