Навального виписали із берлінської клініки "Шаріте"

Олексій Навальний Facebook-сторінка Олексія Навального

Опозиціонер перебував на лікуванні у медзакладі з 22 серпня

Російського опозиціонера Олексія Навального виписали зі стаціонару берлінської клініки "Шаріте", де він понад місяць проходив лікування після отруєння. Про це повідомляє пресслужба клініки

"Стан пацієнта настільки покращився, щоб його можна було виписати зі  стаціонару. Олексій Навальний знаходився на лікуванні в "Шаріте" загалом 32 дні, з яких 24 дні провів у реанімації", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Німеччина не може розслідувати отруєння Навального, - ЗМІ

Окрім цього, з огляду на прогрес пацієнта та його поточний стан, лікарі вважають можливим повне одужання Навального. Однак у медзакладі зауважили, що поки рано оцінювати потенційні довгострокові наслідки його важкого отруєння.

"Рішення оприлюднити деталі стану пана Навального було прийнято за погодженням з пацієнтом та його дружиною", - додали в лікарні.

Новини за темою: НАТО вимагає від РФ прозорого розслідування отруєння Навального

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін у розмові з французьким колегою Емманюелем Макроном 14 вересня заявив, що російський опозиціонер Олексій Навальний міг сам прийняти отруту "Новачок"

Згодом російський опозиційний політик Олексій Навальний відреагував на таке припущення і заявив, що кінцевою метою такого хитрого плану було опинитися в омському моргу. 

 

Loading...