Навального відправили на лікування в Німеччину

Перевезення Олексія Навального Twitter Кіри Ярмиш

Літак з хворим опозиціонером вже приземлився в аеропорту Берліна

Російського опозиціонера Олексія Навального відправили на лікування до Німеччини, його літак вже приземлився в Берліні. Про це повідомила в Twitter прессекретар Кіра Ярмиш. 

Як зазначається, разом із Навальним до Німеччини поїхала його дружина Юлія. За словами Ярмиш, політика повезли в аеропорт таємно, попри домовленість, що в реанімобілі разом з ним будуть їхати його брат Олег та юрист Іван Жданов.

"Літак з Олексієм тільки що сів в Берліні", - написала згодом прессекретар.

Новини за темою: Франція і Німеччина готові надати допомогу Навальному

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російського опозиціонера Олексія Навального терміново госпіталізували попередньо із отруєнням. Політику стало погано на борту літака, який екстрено приземлився у місті Омськ.

За словами прессекретарки Навального Кіри Ярмиш, політик встиг зранку випити лише чорний чай і вже через кілька годин почав почувати себе погано.

Пізніше з'явилась інформація, що в організмі відомого російського опозиціонера Олексія Навального виявлено отруту, смертельно небезпечну не тільки для нього, але і для людей довкола.

Пізніше лікарі заявили, що основним робочим діагнозом російського опозиціонера Олексія Навального є порушення обміну речовин. Саме воно призвело до різкого погіршення стану його здоров'я.

Loading...