Навального в Росії оголосили у федеральний розшук

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Виявилося, що опозиціонер перебуває в розшуку з грудня минулого року

Російського опозиціонера Олексія Навального оголосили у федеральний розшук в РФ. Відповідну постанову Федеральної служби виконання покарань оприлюднив Telegram-канал Mash.

Зазначається, що попередні розшукові заходи почалися ще 27 листопада 2020 року, 29 грудня опозиціонер був оголошений у розшук, проте публічної заяви про це не було.

Водночас адвокат Навального Вадим Кобзєв в коментарі "РБК" підтвердив інформацію про розшук. За його словами, це не вплине на рішення опозиціонера повернутися в Росію. Проте в інтерв'ю "Новой газете" захисник уточнив, що політика можуть затримати після прибуття в РФ.

Відповідно до постанови, розшук оголошено через кримінальну справу "Ів Роше", за якою політика засудили на 3,5 роки умовно.

Нагадаємо, нещодавно російський опозиціонер Олексій Навальний, якого отруїли влітку 2020 року, заявив про повернення в РФ 17 січня. За його словами, питання "повертатися чи ні" перед ним "не стояло ніколи". 

Новини за темою: Навальний прогнозує, що після повернення у РФ його можуть спробувати отруїти вдруге

Раніше повідомлялося, що проти Олексія Навального порушили кримінальну справу в Росії. Тоді в Слідчому комітеті РФ заявили, що опозиціонер нібито витратив на особисті цілі 356 млн рублів, які були зібрані як пожертвування для "Фонду боротьби з корупцією".

Loading...