Новини » Світ Читать эту новость на русском

Науковці встановили, скільки часу коронавірус може жити на шкірі

COVID-19 може жити на людській шкірі протягом 9 годин Фото з відкритих джерел

Коронавірус зберігається на шкірі приблизно у п'ять разів довше, ніж вірус грипу А

Дослідники Кіотського префектурального медичного університету в Японії з'ясували, скільки SARS-CoV-2 може жити на шкірі. Про це повідомляє NHK.

Як зазначається, доцент Хіросе Рьохей і його колеги провели дослідження, щоб визначити, як довго коронавірус може зберігати активність на шкірі людини. Для цього науковці нанесли на зразки шкіри, взяті у померлих, приблизно 100 тисяч коронавірусів і таке ж число вірусів грипу А.

Новини за темою: Шум у вухах і втрата слуху: Вчені виявили новий симптом COVID-19

У результаті науковці встановили, що SARS-CoV-2 може залишатися заразним на людській шкірі протягом дев'яти годин поспіль. Тоді як вірус грипу А — приблизно 1 годину 50 хвилин. Тобто, коронавірус COVID-19 зберігає активність приблизно у п'ять разів довше, ніж вірус грипу. 

Нагадаємо, раніше група австралійських вчених провела дослідження, яке показало, що збудник коронавірусної хвороби SARS-Cov-2 може залишатися на різних поверхнях до 28 днів.

Однак, колишній директор Центру загальної застуди в Кардіффському університеті, професор Рон Екклз, розкритикував припущення вчених та поставив під сумнів результати дослідження.Loading...