НАТО залучив українські літаки для боротьби з коронавірусом

Окрім цього "Руслан" доставляв вантажі до Чехії та планує доставити до Румунії

Європейська правда

Один із найбільших літаків світу українського виробництва АН-124 “Руслан”, доставив до Словаччини пів сотні тонн медичних матеріалів для боротьби з пандемією COVID-19. Про це повідомляє “Європейська правда”.

Зазначається, що "Руслан" прибув в аеропорт Братислави з 48 тоннами медичного матеріалу для боротьби з наслідками пандемії, його розвантажили словацькі військові.

Український вантажний літак бере участь у програмі Strategic Airlift International Solution (SALIS) під егідою НАТО. 

Європейська правда

Також повідомляється, що у ніч на 25 березня "Руслан" доставив з Китаю до Чехії вантаж медичного обладнання і тести на коронавірус. Доставити аналогічний вантаж планується й до Румунії.

Спеціальні процедури були запроваджені, щоб забезпечити безпеку екіпажу українського літака. Прямий контакт з наземними екіпажами не допускається.

Програма SALIS забезпечує країни НАТО стратегічною можливістю повітряного транспорту. У ній беруть участь 9 союзників Альянсу: Бельгія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Норвегія, Польща, Словаччина і Словенія.

Раніше повідомлялося, що іспанська армія попросила своїх партнерів по НАТО надати допомогу для боротьби з коронавірусом.

Loading...