Новини » Світ Читать эту новость на русском

НАТО отримало першу партію керованих боєприпасів зі США

Сума закупівлі перевищує 44 млн доларів

НАТО

Фото з відкритих джерел


Агенція НАТО з підтримки та постачання отримала першу з трьох партій високоточних керованих боєприпасів американського виробництва. Про це повідомила пресслужба НАТО.

Зазначається, що загальна вартість закупівлі становить понад 44 млн доларів. Боєприпаси придбали в рамках одного з багатонаціональних проєктів НАТО за участі 13 країн-членів Альянсу та одного партнера НАТО.

Як повідомляють у НАТО, боєприпаси надходять на 3-12 місяців раніше запланованого терміну. За даними Альянсу, країни-учасниці ініціативи (Бельгія, Чехія, Данія, Фінляндія, Греція, Угорщина, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Іспанія та Велика Британія) вже знизили витрати на придбання озброєння на 15-20%. Крім того, країни можуть використовувати запаси боєприпасів один одного, наприклад, під час повітряних операцій або в умовах можливої кризи.

Останнє замовлення, яке оцінююють у 44 млн доларів США, більш ніж удвічі перевищує перше міжнародне замовлення. Кількість різноманітних боєприпасів та компонентів, закуплених в рамках проєкту, також збільшилась із 4 до 15.

Новини за темою: У НАТО відповіли Лукашенку щодо "нарощування сил" біля кордонів

Нагадаємо, нещодавно 5 кораблів НАТО ввійшли до порту Одеси. Першими відшвартувалися два корвети: румунський "Контрадмірал Себастіан" і болгарський "Бадьорий". Трохи згодом в порту зупинилися іспанський Alvaro de Bazan турецький F243 Yildirim і румунський F222 Regina Maria.Loading...