Новини » Світ Читать эту новость на русском

Наталія Орейро подала документи на російське громадянство

Наталія Орейро Фото з відкритих джерел

Їй запропонували оформити документи на громадянство під час візиту в посольство

Співачка і актриса з Уругваю, відома за роллю в серіалі "Дикий ангел", Наталія Орейро подала документи на оформлення російського громадянства, передає ТАСС.

"Одного разу я пішла в посольство з різних питань. Я так багато подорожую і маю стільки зв'язків з Росією, що мене запитали, чи хотіла б я оформити це офіційно. Я сказала, що для мене це було б за честь. Так що я заповнила купу паперів, які мене попросили, і це на розгляді", - розповіла вона.

За словами співачки, все почалося з жарту в ефірі "Вечірнього Урганта".

"Я була в програмі Івана Урганта, і він мені сказав, що я найбільш російська серед іноземок. Я йому відповіла, що у мене немає ніяких сумнівів. І я сказала, що Путіну слід було б дати мені громадянство. Я сказала це на жарт, а не як прохання, щоб це сталося, але, звичайно, мені дуже хотілося б отримати російське громадянство", — додала Орейро.

Новини за темою: У РФ хочуть дозволити отримувати російське громадянство, не відмовляючись від іншого

Нагадаємо, в березні минулого року артистка Наталія Орейро публічно звернулася до президента РФ Володимира Путіна в ефірі шоу "Вечірній Ургант" з проханням надати їй російське громадянство. Вона заявила, що буде "навіть більше росіянкою, ніж Жерар Депардьє".Loading...