Наступні вибори в Білорусі пройдуть відповідно до нової Конституції, - Лукашенко

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

За його словами, наразі працюють вже над третім проєктом Конституції

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що наступні президентські вибори в країні проведуть відповідно до нової Конституції. Про це повідомляє БЕЛТА.

"Настав сьогодні час надати нового імпульсу суспільно-політичному життю. Важливо сформувати єдине бачення того, якою в перспективі повинна бути наша країна, її державний устрій. Це Конституція. Ми вибори провели, результат отримали. На цьому крапка. Напевно, вистачить розбурхувати суспільство. Наступні президентські вибори - за Конституцією. Як визначимося, так і буде", - сказав Лукашенко під час зустрічі із політичним активом країни.

Окрім цього, Лукашенко зауважив, що в новій Конституції слід прописати заборони і противаги, баланс влади. Після цього відповідні новації повинні бути обговорені на Всебілоруських народних зборах.

Новини за темою: "Якщо піде по-людськи": Тихановська пообіцяла Лукашенку гарантії безпеки

"Проєкт нової Конституції вже, напевно, третій. Над ним працюють. Не думайте, що проста робота. І ось цей початковий варіант - проєкт - буде внесений на обговорення всіх гілок влади", - зазначив президент.

Коли процес обговорення завершиться, остаточний проєкт нової Конституції буде винесено на референдум.

Новини за темою: У Кремлі заперечили, що Лукашенко просив у Путіна постачання озброєння

Нагадаємо, раніше президент Олександр Лукашенко заявив, що Україна, попри нашу незмінну підтримку, всупереч духу наших взаємин стала форпостом політичних провокацій проти Білорусі

Loading...