Новини » Світ Читать эту новость на русском

NASA за три хвилини до старту відклало запуск ракети Antares, яку США розробляли з Україною

Ракета Antares перед невдалою спробою запуску NASA

Перед самим запуском наземне обладнання надавало дивні дані

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) через технічні несправності перед самим стартом зупинило запуск вантажного космічного корабля Cygnus, який мав відправитися до Міжнародної космічної станції. Про це повідомляє пресслужба NASA у Twitter.

Згідно з повідомленням, запуск ракети Antares зупинили за 2 хвилини 40 секунд до старту через невідому проблему з компонентом наземного допоміжного обладнання.

Як зазначається, Cygnus мав доставити на МКС вантаж розміром у 8,000 фунтів: продукти, обладнання та матеріали для проведення наукових досліджень.

Наразі в агентстві розбираються з неполадкою.

Якщо проблема виявиться незначною, наступний запуск проведуть вже за добу, о 20:45 за часом Східного узбережжя США (03:45 за Києвом).

Новини за темою: На МКС знов знайшли витік повітря: Цього разу у російському модулі

Раніше повідомлялося, що NASA до квітня 2021 року може схвалити місію на Венеру для пошуку життя.

До слова, 14 вересня міжнародна група астрономів оголосила про відкриття в хмарах Венери рідкісної молекули: фосфіну. На Землі цей газ утворюється тільки або під час виробничих процесів, або в результаті життєдіяльності мікробів, що живуть в середовищах, позбавлених кисню.Loading...