Новини » Світ Читать эту новость на русском

NASA представило "космічний туалет" за 23 млн доларів

Фото з відкритих джерел

Вантаж буде доставлений на космічну станцію 29 вересня

Національне космічне агентство США готується відправити на МКС так званий "космічний туалет", щоб астронавти могли випробувати його в умовах мікрогравітації. Про це пише "Російська газета".

Зокрема вартість такої системи склала 23 млн доларів. Цей туалет сконструйований на основі універсальної системи управління відходами (UWMS). За заявленими характеристиками новий "космічний туалет" на 65% менше і на 40% легше старого аналога, який вже використовується на МКС. 

За словами, менеджера проєкту NASA Advanced Exploration Systems зі скорочення логістики Меліси МакКінлі, нова система буде також включати воронку і сидіння, призначене для зручності жінок-членів екіпажу. Він також оснащений титановим сепаратором з двома вентиляторами, надрукованим на 3D-принтері, що створює сильний повітряний потік, який замість сили тяжіння допомагає втягувати відходи.

Повідомляється, що вантаж буде доставлений на космічну станцію на борту вантажної капсули Northrop Grumman Cygnus 29 вересня в рамках планової місії з поповнення її запасів.

Новини за темою: Вчені NASA показали, як виглядають потужні вихори на Юпітері

Нагадаємо, Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) до квітня 2021 року може схвалити місію на Венеру для пошуку життя. Згідно з повідомленням, управління може схвалити місії DAVINCI+ і VERITAS.

Loading...