Новини » Світ Читать эту новость на русском

NASA перенесло запуск космічного корабля Crew Dragon до МКС

Космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX SpaceX

Запуск перенесено на середину листопада 2020 року

Запуск пілотованого корабля Crew Dragon, який належить компанії SpaceX Ілона Маска, космічною агенцією США NASA до Міжнародної космічної станції перенесли на листопад цього року. Раніше планувалося здійснити запуск 31 жовтня, передає пресслужба NASA.

Згідно з повідомленням, початок роботи місії NASA SpaceX Crew-1 на МКС тепер призначено на середину листопада, щоб забезпечити компанії SpaceX додатковий час для завершення тестування обладнання та аналізу даних. Цьому передувала дивна поведінка ракети-носія Falcon 9 під час декількох нещодавніх спроб запуску місії.

Як зазначається, завдяки співпраці зі SpaceX NASA має повний аналіз даних про запуск та тестування компанії.

До слова, місія NASA SpaceX Crew-1 має доставити на МКС трьох астронавтів NASA, а також спеціаліста місії Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA) з космічного центру Кеннеді у Флориді.

Новини за темою: NASA назвало склад другого екіпажу Crew Dragon, який восени полетить на МКС

Нагадаємо, 3 жовтня американська компанія SpaceX скасувала запуск ракети-носія Falcon 9 за 2 секунди до старту через технічні причини.

Згодом, 6 жовтня, компанія Ілона Маска, з шостої спроби запустила на орбіту 13-у місію з партією з 60 інтернет-супутників Starlink.Loading...