Новини » Світ Читать эту новость на русском

"Народний ультиматум" Лукашенку: У Білорусі почалися страйки

Протести в Білорусі БЕЛТА

Люди не виходять на робочу зміну, а студенти почали сидячий страйк

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила Олександру Лукашенку народний ультиматум. Люди виходять на протести, в країні починаються страйки. Про це повідомляє TUT.BY.

Як зазначається, на Мінському тракторному заводі робітники йдуть колоною по цехах, збирають людей на страйк. Адміністрація розпорядилася закривати цехи перед колоною.

Водночас у головному корпусі Білоруського державного університету почався сидячий страйк. В ньому вже беруть участь близько 100 осіб.

Новини за темою: Тихановська оголосила Лукашенку ультиматум

На підприємстві "Гродно Азот" кілька цехів не прийняли зміну. Люди приходять на підтримку тих, хто залишилися біля нової прохідної, але на території заводу. Міліція Білорусі затримала від п'яти до десяти учасників страйку на підприємстві "Гродно Азот".

У деяких частинах Мінська із самого ранку проходять ланцюги солідарності та перекриття доріг. Така ситуація на вулицях Маяковського, Михалово та Грушівка.

Ланцюг солідарності в Мінську TYT.BY

Новини за темою: "Марш гордості", ймовірний розділ повноважень та ультиматум Лукашенку: Яка ситуація в Білорусі після двох місяців протестів

Нагадаємо, вчора, 25 жовтня, із самого ранку у Мінську в різних частинах міста були зафіксовані військова техніка та мікроавтобуси із силовиками.

Пізніше у білоруській столиці та інших містах країни почався 11-й багатотисячний марш на підтримку "народного ультиматуму". Кількість учасників акції протесту в столиці Білорусі в останній день "народного ультиматуму" перевищила 100 тисяч осіб. Своєю чергою, невідомі люди в масках намагаються затримувати людей, а в Ліді Гродненської області був застосований сльозогінний газ.Loading...