Новини » Світ Читать эту новость на русском

Напад на офіс Медведчука обговорили на засіданні ОБСЄ

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

У внутрішньополітичному житті України на сьогоднішній день наявні потурання націоналістичним і русофобським проявам.

Про це під час виступу на онлайн-засіданні Постійної ради ОБСЄ щодо ситуації в Україні та необхідності виконання Мінських домовленостей заявив постійний представник РФ при організації Олександр Лукашевич, передає пресслужба російського МЗС.

"На жаль, на поточному етапі доводиться спостерігати лише потурання русофобським і націоналістичним проявам у внутрішньополітичному житті України", – сказав політик.

Лукашевич нагадав, що 23 травня українські націонал-радикали відсвяткували так званий День героїв, визначений ОУН в 1941 році в якості пам'ятного, а після подій 2014 року він відзначається деякими представниками державних і муніципальних органів влади України.

"Цьогоріч поплічники нацистів з "Української повстанської армії", які проживають на західній Україні, офіційно отримали одноразові грошові виплати. Приурочені до "Дня героїв" заходи пройшли за участю влади у Львові, Тернополі, Житомирі та Хмельницькому. А у Києві в той день радикальні націоналісти, застосовуючи насильство, штурмували офіс голови однієї з політичних сил, яка відкрито виступає проти неонацизму та ксенофобії", – поінформував ОБСЄ російський дипломат.

Представник Росії звернув увагу на те, що у звітах СММ ОБСЄ про ці факти нічого не говориться.

"Цей сюжет поки не отримав відображення в звітах СММ. Повторюємо наш наполегливий заклик до Місії уважно відслідковувати та систематизувати дані про прояви агресивного націоналізму, неонацизму та ксенофобії, оскільки вони безпосередньо позначаються на загальній ситуації з безпекою в країні. На жаль, не бачимо і ніякої реакції західних покровителів Києва на такі витівки", – додав Лукашевич.

Раніше партія "Опозиційна платформа – За життя" заявила, що 23 травня профашистські молодчики скоїли черговий напад на офіс партії "Опозиційна платформа – За життя".

Політсила переконана, що атака банди неонацистів на офіс найбільшої опозиційної партії показала, що влада президента Зеленського та його "слуг" продовжує політику загравання з націонал-радикалами і ідейними спадкоємцями фашизму.