Новини » Світ Читать эту новость на русском

"Нам відступати нікуди": Лукашенко знову звернувся до протестуючих білорусів

Олександр Лукашенко

Фото з відкритих джерел

За словами політика, ті мітингувальники, які наважаться зачепити військових, підуть "як мінімум без рук"

Олександр Лукашенко заявив з приводу протестів, що "відсьогодні ми в полон нікого не беремо" і "нам відступати нікуди". Про це пише БЕЛТА.

"Ми терпіли. Я відразу позначив: є червоні лінії. І не дай Боже хтось їх переступить. Вони їх переступили по багатьох напрямках, я про це говорив. Тому ті, хто сьогодні виходить на залізницю, ті, хто вішає фашистські прапори на лінії електропередачі, словом, ті, хто сьогодні намагається зруйнувати, дестабілізувати інфраструктуру держави, повинні знати: відсьогодні, особливо у квартирах громадян, куди вони ховаються, ми в полон нікого не беремо", - сказав Лукашенко.

За словами політика, ті мітингувальники, які наважаться зачепити військових, підуть "як мінімум без рук". 

"Якщо хтось доторкнеться до військовослужбовця (я вже зауваження робив генералам), він повинен піти звідти як мінімум без рук. Я кажу це публічно, щоб усі розуміли нашу подальшу рішучість. Далі - все. Нам відступати нікуди, і ми відступати не збираємося. Хто готовий, будемо діяти", - підкреслив Лукашенко.

Новини за темою: Лукашенко наказав не визнавати дипломи про вищу освіту, видані за кордоном

Нагадавши, 25 жовтня, з самого ранку в Мінську в різних частинах міста були зафіксовані військова техніка та мікроавтобуси з силовиками.

Пізніше в білоруській столиці та інших містах країни почався 11-й багатотисячний марш на підтримку "народного ультиматуму". Кількість учасників акції протесту в столиці Білорусі в останній день "народного ультиматуму" перевищила 100 тисяч осіб. Своєю чергою, невідомі люди в масках намагаються затримувати людей, а в Ліді Гродненської області був застосований сльозогінний газ.

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила Олександру Лукашенку народний ультиматум. Люди виходять на протести, в країні починаються страйки.Loading...