live

Наймолодша жертва COVID-19: У ПАР від коронавірусу померло дводенне немовля

Дитина народилася під час передчасних пологів

Пандемія коронавірусу

flickr.com

Наймолодшою жертвою коронавірусу COVID-19 в Африці стало немовля у Південно-Африканській Республіці, яке померло на другий день після народження. Про це повідомляє ВВС Україна

"На жаль, ми зафіксували першу смерть серед немовлят, пов'язану з COVID-19. Дитині було два дні і вона народилася передчасно", - заявив міністр здоров'я Південної Африки, доктор Звелі Мхізе.

Як зазначається, і мати, і немовля пройшли тест на коронавірус, який виявився позитивним. За словами очільника МОЗ ПАР дитина від самого початку мала проблеми з диханням, тому потребувала вентиляції легень одразу після народження. 

"Наскільки нам відомо, це перший такий випадок, про який знають у CDC, по всій Африці", - зазначив директор Африканського центру контролю захворювань (CDC) доктор Джон Нкенгасонг на запитання журналістів про те, чи це наймолодша жертва коронавірусу в Африці. 

Наразі у Південній Африці 339 людей померло від коронавірусу, понад 18 тис. захворіло. За песимістичними прогнозами, жертвами вірусу у ПАР можуть стати понад 40 тис. осіб.

Нагадаємо, станом на вечір, 20 травня, кількість заражених коронавірусом COVID-19 у світі перевищила 5 млн осіб. Крім того, за останню добу по всьому світу виявлено рекордну кількість нових випадків інфікування COVID-19. 

Loading...