Новини » Світ Читать эту новость на русском

На завершальному етапі випробувань перебувають 10 вакцин проти COVID-19, – ВООЗ

Фото з відкритих джерел

Достатньо даних щодо вакцин вдасться зібрати в період з грудня 2020 року до початку 2021 року

У світі наразі 10 потенційних вакцин проти коронавірусної інфекції COVID-19 перебувають на завершальному етапі клінічних випробувань. Про це заявила експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Сумія Свамінатан, передає ETHealthWorld.

"Як ви знаєте, зараз у нас на певній стадії клінічних випробувань є близько 40 вакцин-кандидатів, і 10 з них перебувають на третій фазі випробувань, тобто на завершальному етапі клінічних тестувань, які повідомлять нам про їх ефективність та безпечність", – сказала Свамінатан.

За її словами, достатньо даних щодо вакцин для передачі регуляторним органам вдасться зібрати в період з грудня 2020 року до початку 2021-го.

До слова, з початку пандемії були розроблені десятки вакцин, проте жодна з них ще не була схвалена ВООЗ. В організації сподіваються, що до кінця цього року вони зареєструють більшість з них.

Новини за темою: Понад 180 країн долучились до програми на отримання вакцини від коронавірусу, - ВООЗ

Нагадаємо, вчені з Великої Британії, США та Гонконгу розпочали розробку інгаляційних вакцин від COVID-19. Дія вакцини орієнтована на підвищення імунітету людини від усіх вірусних хвороб.Loading...