На вихідних майже половина Польщі переходить в червону зону карантину

pixabay.com

На території червоної зони проживає понад 70% населення країни

Міністр здоров'я Польщі Адам Недзельський заявив, що з суботи, 17 жовтня до червоної зони карантину із найбільш суворими обмеженнями увійде майже половина країни - 152 повіти. Про це повідомляє "Польське радіо".

За словами міністра, ситуація є настільки серйозною, що влада змушена ввести нові обмеження. Йдеться про густонаселені повіти, де кількість мешканців становить понад 70% усього населення Польщі.

Так до "червоної" зони увійдуть такі міста: Бидгощ, Торунь, Люблін, Лодзь, Краків, Варшава, Перемишль, Ряшів, Кєльце, Білосток, Ґданськ, Ґдиня, Сопот, Познань і Ченстохова.

Новини за темою: У виборчому штабі Байдена й Гарріс виявили коронавірус

"Обмеження кількості осіб у торговельних центрах до 5 осіб на одну касу. Заборона організації таких родинних свят, як весілля. Згромадження людей не можуть бути більшими, ніж 10 осіб. Вищі навчальні заклали та середні школи переходять у формат дистанційного навчання. Обмеження у громадському транспорті – до 50% сидячих місць та 30% усієї кількості місць", - розповів про обмеження прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. 

Він також зауважив, що дещо слабші обмеження стосуються жовтих зон. Так, не буде заборони організації таких врочистостей, як весілля, але участь в них зможе взяти максимально 25 гостей, однак весілля повинні відбуватися без танців. Допускаються згромадження за участю 25 осіб.

Новини за темою: У Польщі продовжили арешт ексочільнику "Укравтодору" Новаку

Як зазначається, у червоній та жовтій зонах спортивні події відбуватимуться без участі публіки. Також буде зачинено басейни, аквапарки та фітнес-клуби. Культурні події можуть відбуватися з участю максимум 25% публіки. Гастрономічна діяльність буде можливою від 06:00 до 21:00. Поза цим часом буде можливість видавати їжу на виніс.

Новини за темою: Під час головування в ОБСЄ Польща підтримає Україну, - Дуда

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький пішов на карантин після того, як контактував із людиною, хворою на коронавірус COVID-19. 

Loading...