На виборах у Грузії перемагає "Грузинська мрія", - екзит-пол

На виборах в Грузії перемагає правляча партія "Грузинська мрія" Фото з відкритих джерел

За попередніми оцінками, у блока Саакашвілі вдвічі менше голосів

У Грузії о 8 вечора завершилося голосування на парламентських виборах, а ексзит-поли почали публікувати попередні результати. Про це повідомляє "Эхо Кавказа".

Зокрема, результати післявиборчого опитування провели компанії IPSOS, Public Opinion Strategies, Survation, Edison Research на замовлення грузинських телеканалів. Повідомляється, що на парламентських виборах впевнено перемагає правляча партія "Грузинська мрія", яка, за різними даними, зібрала від 41% до 55% голосів. 

Згодом лідер партії "Грузинська мрія" Бідзіна Іванішвілі оголосив про перемогу та подякував виборцям за підтримку, передає грузинський Перший канал

"Спасибі нашим виборцям, спасибі активістам "Грузинської мрії", лідерам, вам - молоді, ви принесли цю перемогу. Потрібно підкреслити, що "Грузинська мрія" як партія втретє перемагає на принципових виборах. Ми отримали те, що хотіла наша країна - сформовану, солідну команду", - заявив Іванішвілі.

Новини за темою: Саакашвілі звинуватив владу Грузії у спробі зірвати явку на парламентські вибори

Тоді як на другому місці, за даними екзит-полів, опинилася опозиційна партія "Єдиний національний рух - Сила в єдності". За попередньою інформацією, опозиціонери зібрали від 23% до 33% голосів виборців. 

Зауважимо, офіційних результатів виборів поки немає.

Нагадаємо, у Грузії 31 жовтня розпочалося голосування на парламентських виборах, яке вперше проводять за новою системою. Участь у ньому взяли 48 партій і два блоки, серед яких - керівна "Грузинська мрія" та опозиційні "Єдиний національний рух - Сила в єдності". Остання на початку вересня оголосила, що у разі перемоги висунуть на пост прем'єра Міхеіла Саакашвілі.Loading...