Новини » Світ Читать эту новость на русском

На тлі росту конкуренції Netflix збільшив ціни на підписку

Esquire

У компанії зафіксували уповільнення темпів залучення нових підписників

Уперше з початку 2019 року наймасштабніший сервіс потокового відео по підписці Netflix Inc. підвищив вартість найбільш популярного тарифного плану на тлі збільшення кількості конкурентів, які пропонують дешевші альтернативи. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

Згідно з повідомленням, за стандартну щомісячну підписку тепер доведеться платити не 12,99, а 13,99 доларів. Ціна базової підписки залишається такою ж - 8,99 доларів на місяць. Водночас вартість преміальної виросте з 15,99 до 17,99 доларів.

Як зазначається, нові ціни починають відразу діяти для нових передплатників, а протягом наступних двох місяців будуть підвищені для діючих передплатників.

Слід зауважити, що в третьому кварталі 2020 року Netflix зафіксував різке уповільнення зростання числа передплатників в умовах збільшення конкуренції на ринку та тривалого впливу пандемії коронавірусу.

Новини за темою: Принц Гаррі і Меган Маркл підписали контракт з Netflix

Компанія проінформувала, що кількість передплатників платних сервісів Netflix збільшилася в третьому кварталі лише на 2,2 млн (у відповідний період минулого року - на 6,8 млн) після того, як за підсумками кожного з двох попередніх кварталів приріст становив понад 10 млн (в сукупності склавши 26 млн - майже стільки ж, скільки за весь 2019 рік). У той же час сама компанія планувала залучити в липні-вересні 2,5 млн клієнтів.

Також у Netflix пояснили збільшення цін витратами на створення оригінальної продукції. Востаннє компанія піднімала ціни в січні 2019 року. Тоді стандартний тарифний план подорожчав на два долари, до 12,99 доларів на місяць, а вартість базової підписки виросла на один долар до 8,99 доларів.

Відомо, що капіталізація Netflix з початку 2020 року зросла на 55,8%, в той час як фондовий індекс S&P 500 додав 2,5% за цей період.

Новини за темою: Джамала знялася у фільмі Netflix про Євробачення

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що американська стрімінгова компанія Netflix займається розробкою локалізації свого інтерфейсу для українських користувачівLoading...