На сході Японії стався потужний землетрус

Осередок поштовхів залягав на глибині 60 км

Ілюстративне фото АСС

На східному узбережжі Японії стався землетрус магнітудою 5,5. Про це свідчать дані Японського метеорологічного агентства.

Зазначається, що землетрус відчувався в кількох префектурах Японії, зокрема найсильніші поштовхи були на острові Хатідзьо в Тихому океані, який став епціентром землетрусу. В агентстві повідомили, що поштовхи сталися о 18:31 за місцевим часом.

За попередніми розрахунками, осередок стихійного лиха залягав на глибині близько 60 км під океанським дном. Повідомлень про потерпілих або руйнування поки не надходило. Попереджень про цунамі не було.

Новини за темою: В Японії чоловік убив 9 користувачів Twitter, які писали про самогубство

Нагадаємо, в серпні поблизу японського міста Овасе сейсмологи також зафіксували потужний землетрус. Тоді магнітуду поштовхів оцінили в 5,2, а епіцентр землетрусу був на глибині 372,6 км.

Раніше повідомлялося, що в Івано-Франківській області зафіксували землетрус магнітудою 2,5. Поштовхи відбулися близько 13:45 27 липня. Джерело землетрусу знаходилось в районі с. Монастірічі Івано-Франківської області на глибині 11 км і не несло ніякої загрози.

Loading...