На протестах у Білорусі затримали понад 220 осіб

Співробітники ОМОН затримують протестувальника в Білорусі

EPA-EFE

Більшість затримань проводилися в грубій формі, із застосуванням фізичної сили

У Білорусі проти мирних громадян, які влаштували акції протесту в різних містах країни через відмову в реєстрації кандидатами на пост президента Віктора Бабарико і Валерія Цепкало, вивели ОМОН і співробітників в штатському. Про це повідомляє Правозахисний центр "Весна".

Наголошується, що, починаючи з 20:00 14 липня, було затримано понад 220 осіб, серед яких виявилися і журналісти, і неповнолітні. Деяких після оформлення прокотола відпускали, проте є і ті, кого залишили в ізоляторах тимчасового утримання до рішення суду.

Як повідомляє видання Naviny BY, більшість затримань проводилися в грубій формі, із застосуванням фізичної сили. Співробітники ОМОН били людей кийками, ногами та кулаками, а також змушували їх стояти в автозаках на підлозі на колінах обличчям до сидіння з руками, заведеними за голову.

У МВС Білорусі констатували, що низка інтернет-ресурсів і користувачів, які знаходяться за межами країни, закликали громадян зібратися на вулицях міст для проведення несанкціонованих акцій.

"Співробітники міліції приймуть всі заходи, спрямовані на підтримання громадського порядку та припинення протиправних дій! Будь-які провокації будуть припинятися відповідно до чинного законодавства. Просимо білорусів проявити розум і мудрість. Не піддавайтеся на провокації, дотримуйтеся національного законодавства!" - йдеться в повідомленні. 

Новини за темою: Лукашенко визнав, що "дав сигнал" затримати одного зі своїх опонентів

Раніше ми повідомляли, що в ЦВК Білорусі зареєстрували п'ять кандидатів у президенти республіки.Loading...