Новини » Світ Читать эту новость на русском

На межі локдауну: В Австрії можуть ввести жорсткий карантин

Себастьян Курц Фото з відкритих джерел

Канцлер підкреслив, що ситуація дуже серйозна

В Австрії знову можуть ввести жорсткий карантин, якщо існуючі обмеження не допоможуть сповільнити зростання кількості заражень коронавірусом. Про це заявив канцлер Австрії Себастьян Курц, передає CNN.

"Ми переживаємо масове експоненціальне зростання... Ситуація дуже і дуже серйозна, навіть для тих, хто все ще не хоче в це вірити", - сказав він. За словами канцлера, ситуація в лікарнях буде мати вирішальне значення для визначення необхідності повторного локдауну.

Курц додав, що метою посилення обмежень є запобігання переповнення відділень інтенсивної терапії. "Жодна країна у світі не може допустити, щоб реанімації були переповненими", – йдеться у заяві.

Зазначимо, що протягом останніх кількох днів в країні з населенням близько 8,8 млн осіб майже щоденно реєстрували рекордні показники заражень. Найвищий - 3614 за добу - зафіксували 24 жовтня.

Новини за темою: За добу у Франції підтвердили понад 52 тис. хворих на коронавірус

Як повідомлялося раніше, в  Іспанії на пів року закрили кордони та ввели комендантську годину. Також обмеження стосувалися щодо регіонального сполучення.

Loading...