На лайнері Diamond Princess кількість заражених коронавірусом досягла майже 300 осіб

Фото з відкритих джерел

За добу коронавірусом заразилися 67 осіб

Станом на суботу, 15 лютого, у Японії на лайнері Diamond Princess загальна кількість хворих на коронавірус досягла майже 300 осіб. Про це повідомляє Kyodo.
 
Як зазначається, за минулу добу на судні було зареєстровано 67 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. У результаті чого загальна кількість інфікованих зросла до 285 осіб.
 
Нагадаємо, 5 лютого на лайнері Diamond Princess було зафіксовано перший випадок зараження коронавірусом. Тоді хворобу підтвердили у щонайменше 10 пасажирів. Після чого судно було відправлено на карантин біля узбережжя Японії.
 
Згодом стало відомо, що на борту круїзного лайнера Diamond Princess, який заблокували через спалах нового коронавірусу, знаходиться 25 громадян України. Через деякий час цю недугу виявили в одного українця. А наступного дня медики повідомили про ще один випадок зараження коронавірусом серед громадян України.
 
Проте, попри зростання кількості інфікованих, у міністерстві охорони здоров'я Японії заявили про можливе завершення періоду карантину на борту лайнера Diamond Princess, де знаходяться громадяни різних країн.
Loading...