На Філіппінах підтвердили перший випадок коронавірусу із Китаю

Інфекцію виявили у громадянки Китаю, яка приїхала з Ухані

Фото з відкритих джерел

Влада Філіппін заявила про перший в країні випадок зараження коронавірусом 2019-nCoV у громадянки Китаю, яка прибула з Ухані, що є епіцентром спалаху захворювання. Про це повідомляє ABS-CBN

Згідно з повідомленням, 38-річна жінка прибула до столиці Філіппін Маніли із Ухані 21 січня, зробивши пересадку у Гонконгу. За словами міністра охорони здоров'я  Франциска Дюка III, жінка прийшла на огляд 25 січня зі скаргами на м'який кашель. 

"Пацієнтка  звернулася за консультацією і була поміщена в одну з державних лікарень країни 25 січня після того, як відчула легкий кашель. В даний час жінка хворіє безсимптомно ... це означає, що у неї немає лихоманки та інших ознак та симптомів, що свідчать про захворювання у цей момент", - сказав посадовець.

Новини за темою: Топ-5 найпоширеніших міфів про китайський коронавірус

Як зазначається, органи охорони здоров'я розпочали відстеження контактів, які могла мати пацієнтка. Будуть відслідковувати деталі польотів жінки, адже вона подорожувала містами Думагуйте та Себу, та відстежувати пасажирів, які сиділи поруч із нею.

Нагадаємо, у Китаї за останню добу померли 38 осіб, інфікованих коронавірусом 2019 nCoV. Таким чином, загальне число загиблих від вірусу досягло 170 осіб, також підтверджені вже 7711 випадків зараження.

Напередодні у Фінляндії офіційно підтвердили перший випадок зараження коронавірусом, що розповсюджується з Китаю. Хворим виявився турист із Китаю.

Loading...