На борту Diamond Princess кількість українців, у яких виявили коронавірус, зросла до чотирьох осіб

Фото з відкритих джерел

Заражені українці - члени екіпажу

Кількість заражених новим коронавірусом COVID-2019 серед громадян України – членів екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess – зросла до чотирьох осіб. Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ України на запит видання "ГОРДОН".

"Станом на 26 лютого 2020 року чотирьох громадян України, у яких діагностовано наявність вірусу COVID-19, госпіталізовано в медичні установи Токіо. Наразі стан наших співвітчизників задовільний", – повідомили у відомстві.

Загалом на борту судна перебувало 25 громадян України. Незаражені українці й надалі перебувають на борту лайнера.

За даними посольства України в Японії, їм провели тестування на коронавірус, проте результати дослідження поки не відомі.

"Наших співвітчизників, які одержать позитивні результати тестів, буде госпіталізовано в місцеві медустанови, негативні – продовжать карантин", – розповіли у посольстві.

Зазначається, що 24 із 25 українців заявили, що планують проходити карантин у Японії, повертатися в Україну найближчим часом вони не збираються. Про ще одного українця поки не відомо - він не вийшов на зв'язок.

Станом на 27 лютого, за даними японського телеканала NHK, коронавірус було підтверджено у 700 пасажирів та членів екіпажу (з 2,7 тис. та 1 тис. - відповідно), померло восьмеро осіб.

Нагадаємо, станом на ранок четверга, 27 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, зросла до 2801 особи

Loading...