МЗС Угорщини відкинуло звинувачення щодо втручання в українські вибори

В Угорщині вважають, що в заявах їхнього чиновника під час візиту на Закарпаття немає порушень

Фото з відкритих джерел

Міністерство закордонних справ Угорщини відкинуло звинувачення про втручання країни в українські вибори через заяви свого держсекретаря. Про це повідомляє угорська служба "Радіо Свобода".

Зазначається, що в Угорщині не бачать порушень у заявах свого посадовця, які лунали під час його візиту на Закарпаття. "МЗС України надіслало офіційного листа у зв'язку з візитом держсекретаря Яноша Арпада Потапі. Ми не погоджуємося з українською оцінкою цього візиту, висловленою у ньому", – написали в угорському дипвідомстві.

Зокрема, в Будапешті заявили, що їхні чиновники діють в рамках забезпечення прав угорських громад. "Відповідно до нашого основного закону, Угорщина відповідає за долю угорців, які живуть за її межами, сприяє виживанню та розвитку їхніх громад, підтримує їхні зусилля щодо збереження, забезпечення їхніх прав… створення свого самоврядування та процвітання на своїй батьківщині. Це обов’язково для всіх нас", – йдеться в повідомленні.

Також в Угорщині зазначили, що візит угорського чиновника не пов'язаний із майбутніми виборами в Україні. "Державний секретар відвідав Закарпаття не заради виборів, а в рамках своїх регулярних візитів. Уряд Угорщини підтримує економічний розвиток, розвиток шкіл та культурно-оздоровчі програми на Закарпатті, результати яких приносять користь не лише угорській громаді, а й усім жителям Закарпаття, незалежно від національності", – додали в угорському МЗС.

Новини за темою: На Закарпатті затримали зловмисника, якого розшукував Інтерпол

Нагадаємо, нещодавно МЗС України звернулося до правоохоронців через неодноразове виявлення ознак політичної агітації державними службовцями Угорщини, які відвідують Закарпаття. Тоді в українському дипвідомстві заявили про наявність в Угорщини "прихованої мети".

 Loading...