МЗС Туреччини порівняло Нагірний Карабах та Україну

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу Рада Європи

У міністерстві заявили, що міжнародна громадськість повинна ставитися до даної ситуації, так само як до подій в Україні

Глава Міністерства закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу вважає, що Азербайджан у військовому конфлікті з Вірменією правий як з моральної, так і з правової точки зору та порівняв ситуацію в Нагірному Карабасі з подіями, які відбуваються в України. Про це повідомляє Anadolu.

"Міжнародна громадськість повинна ставитися до ситуації в Азербайджані, так само як до подій в Україні та в Грузії", - зазначив Чавушоглу.

Також голова МЗС Туреччини додав, що Азербайджан має достатньо сил для самостійного досягнення своїх цілей у Нагірному Карабасі, але за необхідності Туреччина надасть підтримку Азербайджану в будь-який час і в будь-якому місці.

Новини за темою: Конфлікт в Нагірному Карабасі: Вірменія звинуватила Туреччину в прямій агресії

Нагадаємо, 27 вересня Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні та звинуватили одне одного в ескалації насильства в Нагірному Карабасі.

Згодом Вірменія оголосила у країні воєнний стан і загальну мобілізацію резерву.

Пізніше указ про оголошення воєнного стану в країні підписав президент Азербайджану Ільхам Алієв. 

Своєю чергою, Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час телефонної розмови з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим закликав останнього до припинення вогню в Нагірному Карабасі.

А депутат Державної Думи Руслан Бальбек запропонував зробити анексований Крим майданчиком для проведення переговорів між вірменською і азербайджанською сторонами. 

Loading...