live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

МЗС Польщі звинуватило Росію у недотриманні Договору про відкрите небо

Фото з відкритих джерел

США інформували Польщу про проведений перегляд імплементації Договору про відкрите небо

МЗС Польщі заявило, що Росія останнім часом обмежувала доступ до своєї території в рамках Договору щодо відкритого неба, що зрештою призвело до рішення США про денонсацію документа. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Договір про відкрите небо протягом багатьох років залишався важливим елементом архітектури європейської безпеки, служив зміцненню довіри і прозорості щодо військової діяльності. В останній період виникла низка проблем, пов'язаних з реалізацією договору, пов'язаних з обмеженням Російською Федерацією доступу до своєї території" - заявили в МЗС Польщі.

"Ми шкодуємо, що колишні зусилля союзних держав щодо повернення РФ до повної реалізації Договору не дали результату. Ефективний контроль звичайних озброєнь можливий тільки за умови повного дотримання державами зобов'язань щодо заходів прозорості та верифікації" - йдеться у заяві.

У відомстві також заявили, що США інформували Польщу про проведений перегляд імплементації Договору про відкрите небо і про можливе рішення про денонсацію цього документа.

"В даний час ми разом із союзниками і найближчими партнерами вживаємо заходів для вироблення спільних рішень, спрямованих на зміцнення нашої безпеки" - заявили в МЗС Польщі.

Новини за темою: Росія відроджує "каспійського монстра" часів холодної війни

Раніше США стверджували, що Росія стежила за президентом США Дональдом Трампом у рамках Договору про відкрите небо.

Loading...