Новини » Світ Читать эту новость на русском

МЗС Латвії направило ноту протесту Білорусі

Фото з відкритих джерел

Латвія вимагає від влади Білорусі провести повне розслідування інциденту

Міністерство закордонних справ Латвії направило ноту протесту Білорусі у зв'язку із затриманням двох своїх громадян під час акцій протесту. Про це повідомила пресслужба міністерства.

Зокрема, МЗС Латвії наполягає на тому, що правоохоронні органи Білорусі необґрунтовано затримали двох латвійців під час протестів, після чого ті зазнали фізичного і психологічного насильства.

У зв'язку з цим Латвія вимагає від влади Білорусі провести повне розслідування інциденту і притягнути винних до відповідальності, а пізніше повідомити про результати розслідування.

"Міністерство рішуче засуджує застосування правоохоронними органами Білорусі фізичної сили проти мирних учасників протестних акцій і вимагає негайного звільнення затриманих демонстрантів", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Лукашенко допускає перевибори, проте лише із новою Конституцією

Нагадаємо, президенту Білорусі Олександру Лукашенку можуть відмовити у в'їзді в ряд європейських країн, оскільки депутати Європарламенту оголосили його персоною нон ґрата в Євросоюзі. У ЄС заявили, що вибори в Білорусі не були ні вільними, ні справедливими, і вказують на перемогу Світлани Тихановської.

Loading...