Новини » Світ Читать эту новость на русском

МВФ звільнив від боргів 25 бідних країн через COVID-19

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва Фото з відкритих джерел

Низка країн отримає гранти від МВФ протягом найближчих шести місяців

У Міжнародному валютному фонді (МВФ) підтримали рішення про звільнення від боргів 25 своїх найбідніших країн-членів для того, щоб держави зосередили більше своїх фінансових ресурсів на протидію поширенню COVID-19. Про це повідомляє Радіо Свобода

Як зазначається, виконавчий комітет фонду 13 квітня ухвалив рішення про першу групу держав, які отримають гранти для покриття своїх зобов'язань з обслуговування боргу перед Міжнародним валютним фондом упродовж наступних шести місяців. 

За словами директора розпорядника МВФ Кристаліни Георгієвої, серед цих країн – Афганістан, Таджикистан та зруйнований війною Ємен, а також країни Африки й Азії.

До слова, фонд МВФ із подолання наслідків катастроф наразі нараховує приблизно 500 мільйонів доларів. Однак, Міжнародний валютний фонд має намір збільшити ці ресурси до 1,4 мільярда доларів.

Нагадаємо, на початку квітня до Міжнародного валютного фонду надійшло приблизно 80 звернень з проханням надати фінансову підтримку в боротьбі з пандемією коронавірусу. Loading...