Новини » Світ Читать эту новость на русском

"Моя повага до вас ніколи не ослабне": ЗМІ оприлюднили дружнє листування Кім Чен Ина з Трампом

Очільник КНДР називає дружбу з президентом США "магічною силою"

Кім Чен Ин отримав "чудового" листа від Трампа

Президент США Дональд Трамп та лідер КНДР Кім Чен Ин обмінялися 27 листами, про 25 із яких публічно не повідомлялося. Відповідні документи отримав американський журналіст Боб Вудвард, передає CNN.

Зазначається, що журналісту показали листи, але не дозволили робити копії та фотографувати. Проте, він продиктував два листи на диктофон і ЗМІ отримали відповідні стенограми.

Зокрема, в листуванні від 25 грудня 2018 року Кім Чен Ин позитивно налаштований до Трампа, схвально відгукується про нього і сподівається на повторення зустрічі двох лідерів. "Навіть зараз я не можу забути той історичний момент, коли я твердо тиснув руку Вашій Високоповажності в цьому прекрасному і священному місці, за яким весь світ спостерігав з великим інтересом. Сподіваюся, мені випаде честь знову пережити той день", – пише очільник КНДР.

Новини за темою: У КНДР виявили першу підозру на СOVID-19: Кім Чен Ин оголосив надзвичайну ситуацію

Крім того, дружбу між Трампом та Кім Чен Ином останній називає "магічною силою", яка має дати можливість для покращення відносин між країнами. "На порозі нового року весь світ неодмінно побачить (в не такому далекому майбутньому), як я і Ваше Превосходительство проведемо ще одну історичну зустріч, подібну сцені з фантастичного фільму".

У листі від 10 червня 2019 року Кім Чен Ин привітав Трампа з прийдешнім Днем ​​народження та заявляє, що був щасливий особисто поспілкуватися з американським президентом. "Подібно до того короткого часу, яке ми провели разом рік тому в Сінгапурі, кожна хвилина, яку ми розділили 103 дні тому в Ханої, була моментом слави, який залишається для мене дорогоцінним спогадом", – зазначив Кім Чен Ин.

Новини за темою: Трамп телефоном ображав Меркель та Мей та хвалився перед Кім Чен Ином, - CNN

Нагадаємо, нещодавно очільник КНДР Кім Чен Ин делегував частину обов'язків своїм помічникам, у тому числі сестрі Кім Е Чжон. Вона відповідатиме за політику Пхеньяна щодо США та Південної Кореї.Loading...