Міністр оборони РФ прибув до Білорусі для обговорення військового співробітництва між країнами

Російська делегація прибула в сусідню країну з робочим візитом

teleskop-by.org

До Білорусі прибула військова делегація з Росії на чолі з міністром оборони країни Сергієм Шойгу. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони Білорусі в Telegram.

Зазначається, що росіяни прибули в Білорусь із робочим візитом. Наразі метою зустрічі називають обговорення питань двостороннього військового співробітництва Білорусі та Росії.

Нагадаємо, з 14 вересня в Білорусі тривають спільні тактичні навчання російських та білоруських військових "Слов'янське братство". У Міноборони Росії заявляли, що рішення про проведення тренувань було прийнято ще в жовтні 2019 року, а самі навчання є контртерористичними. 

Новини за темою: Росія введе війська в Білорусь для участі у маневрах

Учора, 15 вересня, Міністерство оборони РФ анонсувало нові російсько-білоруські навчання "Непорушне братство-2020". Тренування відбудуться на території Республіки Білорусь із 12 по 16 жовтня та мають залучити військові підрозділи з Вірменії, Казахстану, Киргизстану і Таджикистану. З Росії у Білорусь на навчання прибудуть 300 військовослужбовців і близько 70 одиниць бойової та спеціальної техніки.

Loading...