Новини » Світ Читать эту новость на русском

Microsoft заявила про зрив масштабної кібератаки проти виборців США

Фото з відкритих джерел

Певні програми-викрадачі, якими хакери хотіли заразити комп'ютери, в установлений час мали почати "сіяти хаос і недовіру"

Американська корпорація Microsoft заявила, що запобігла масштабній хакерській атаці, яка могла вплинути на президентські вибори в Сполучених Штатах. Про це повідомляє CNN.

За словами віцепрезидента компанії з безпеки Тома Берта, Microsoft відключила сервери ботнету Trickbot, який хакери використовували для розповсюдження програм-вимагачів, а також запуску інших кібератак.

У корпорації вважають, що зловмисники могли використовувати програми-викрадачі, щоб заразити комп'ютери зі списками виборців або результатами виборів, після чого в установлений час почати "сіяти хаос і недовіру".

За даними Microsoft, з 2016 року Trickbot заразив понад мільйон комп'ютерів по всьому світу. Дослідження показали, що послугами ботнету користувалися як держави, так і кримінальні угруповання.

Раніше корпорація повідомила, що у президентські вибори в США намагаються втручатися групи кіберзлочинців з Росії, Китаю та Ірану. Хакери атакують працівників передвиборчих штабів президента Дональда Трампа і його суперника на виборах Джо Байдена.

Новини за темою: У Німеччині підозрюють росіян у здійсненні кібератаки, під час якої померла жінка

Раніше корпорація Microsoft заявляла, що протягом останніх тижнів виявила кібератаки російських, китайських та іранських хакерів на людей та організації, які беруть участь у майбутніх президентських виборах в США.

Loading...