Новини » Світ Читать эту новость на русском

Мета Байдена – відновити статус глобальної Америки, яка впливає на формування світового порядку, – Гавриш про вибори у США

Телеканал ZIK

Байден, швидше за все, буде діяти в протилежних Трампу позиціях

Джо Байден буде принципово іншим президентом США. У нього немає іншої цілі як відновити статус глобальної Америки, яка впливає на формування світового порядку.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України кількох попередніх скликань Степан Гавриш.

Степан Гавриш зауважив: політична система Америки особлива і не подібна на інші, і завжди так було, що американське суспільство не чекає офіційного завершення підрахунку голосів, натомість рішення про перемогу стає відомим практично тоді, коли хтось із кандидатів набирає 270 голосів виборників.

Окрім цього політик звернув увагу на те, що фальсифікувати вибори в Америці практично неможливо, тому вже сьогодні можна впевнено говорити, що перемогу на виборах президента здобув Джо Байден.

Степан Гавриш вважає, що офіційне привітання президента України Володимира Зеленського з перемогою Байдена говорить про те, що він розраховує на перезавантаження відносин з Україною.

"Привітали його і лідери інших країни, таким чином вони легалізували перемогу Байдена і показали, що щоб не робив Трамп, довіри до цих дій не буде. Це є вже очевидністю. Ще раз підкреслюю, що так працює американська система", – зазначив екснардеп.

Також Гавриш додав, що Байден – глобальний президент, який буде відновлювати глобальну позицію та стратегію США. З його слів, Байден, швидше за все, буде діяти в протилежних Трампу позиціях і не буде працювати по принципу "я і мої вороги".

"Байден буде принципово іншим президентом і, як і у Рузвельта, у нього немає іншої цілі як відновити статус глобальної Америки, яка впливає на формування світового порядку", – прокоментував політичний діяч.

Новини за темою: Байден планує скасувати низку указів Трампа

Нагадаємо, вчора, 7 листопада, у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінок оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії, і в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни. 

Своєю чергою Дональд Трамп наголосив, що штаб буде оскаржувати результати виборів у суді наступного тижня та додав, що "Байден поспішає помилково поставити себе за переможця".

Loading...