Мер Праги стане волонтером у лікарні, аби допомогти боротися з COVID-19

Мер Праги Зденек Гржиб Facebook-сторінка Зденека Гржиба

У політика є медична освіта

Мер Праги Зденек Гржиб заявив, що з наступного вівторка піде працювати волонтером в одну з міських лікарень, де приймають пацієнтів, хворих на коронавірус COVID-19. Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"З вівторка буду допомагати в одній із празьких лікарень як волонтер. Як і багато інших, я хочу простягнути руку допомоги в ці важкі часи. Людям у лікарнях зараз потрібна вся наша підтримка", - написав Гржиб. 

Політик також зауважив, що й далі буде брати участь у зустрічах кризового штабу і міської ради, однак зауважив, що в цей складний час він хоче допомогти, скориставшись своєю медичною кваліфікацією. 

Новини за темою: Коронавірус нічого спільного з грипом не має: Інфекціоніст назвала три стадії розвитку COVID-19

"Але особливо зараз я хочу допомогти і використати свою медичну кваліфікацію. Ми всі в цій біді разом", - додав мер чеської столиці.

Відомо, що до того, як розпочати політичну кар'єру, Гржиб закінчив медичний факультет Карлового університету за спеціальністью радіологія і променева медицина.

Новини за темою: У світі зафіксували рекордну кількість нових випадків коронавірусу

Нагадаємо, у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби уряд Чеської Республіки оголосив локдаун, починаючи з 22 жовтня. Loading...