Медики повідомили про невідомі раніше симптоми COVID-19

В основному у дітей та підлітків з'являється висип на ногах

Італійські та іспанські медики повідомили про невідомі раніше симптоми зараження на коронавірус COVID-19 – висипки на ногах, передає Metro з посиланням на лікарів.

Згідно з висновками асоціації педіатрів Італії, висипання, виявлені у заражених коронавірусною інфекцією, схожі на висип при вітряній віспі та кору. При цьому найчастіше висипка з'являється на пальцях ніг. 

У пацієнтів з темними плямами, особливо дітей та підлітків, виявили позитивний результат на COVID-19 в Іспанії, а також в Італії та Франції.

"Якщо подальші спостереження і лабораторні дані підтвердять, що ми стикаємося з клінічними ознаками COVID-19, ця дерматологічна ознака може бути корисною для виявлення дітей і підлітків з мінімальними формами інфекції, але потенційними джерелами подальшої інфекції", - зазначив дитячий дерматолог з італійського міста Барі Маззотта Трокколі.

Як відомо, зазвичай COVID-19 уражає легені, викликаючи постійний кашель, проблеми з диханням і високу температуру. Однак на додачу до цих симптомів все частіше з'являються повідомлення про діарею та втрату смаку і запаху як "нетипові" ознаки.

Нагадаємо, раніше представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Маргарет Харріс заявила, що першим симптомом зараження на коронавірус є висока температура і озноб.

У той же час сінгапурські вчені заявили, що 55-70% людей, інфікованих коронавірусом, не мають симптомів хвороби і можуть ще протягом чотирьох тижнів передавати вірус.

Loading...