"МАУ" скасовує рейси у Вірменію через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабасі

Найближчий рейс мав відбутися завтра, 28 вересня

Літак компанії МАУ

facebook.com

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" скасовує рейси у Вірменію через загострення конфлікту у Нагірному Карабаху. Про це повідомила пресслужба компанії в Фейсбук.

Зазначається, що рішення було прийняте після аналізу ризиків щодо польотів. Зокрема, йдеться про введення воєнного стану та мобілізацію. "З огляду на загострення конфлікту між Вірменією та Азербайджаном Центром управління ризиками авіакомпанії Міжнародні Авіалінії України прийнято рішення про тимчасову відміну рейсів до Єревана", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляють у компанії, найближчий рейс до Єревана  мав відбутися завтра, 28 вересня, о 17:00. Представники авіаліній пообіцяли зв’язатися з пасажирами рейсу та повідомити про скасування польоту.

Крім того, з 4 жовтня заплановано поновити рейси "МАУ" до Азербайджану. Проте рішення щодо цієї країни прийматимуть з урахуванням оновлення інформації.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 27 вересня, Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні і звинуватили один одного в ескалації насильства в Нагірному Карабаху.

Новини за темою: Внаслідок загострення у Нагірному Карабасі загинуло 19 цивільних, – Генпрокуратура Азербайджану

Пізніше уряд Вірменії через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабаху ввів у країні воєнний стан і оголосив загальну мобілізацію резерву.

Loading...