Лукашенко звинуватив очільника Польщі у фальсифікації виборів президента

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

За словами політика, в очільника Польщі не було переваги на виборах

Олександр Лукашенко заявив про фальсифікацію виборів президента Польщі чинним очільником країни Анджеєм Дудою. Про це він повідомив коментуючи ситуацію в сусідніх із Білоруссю країнах, передає Белта.

За словами Лукашенка, Дуда нібито хотів влаштувати заколот у Білорусі, але "отримав смуту у власній країні". "Там ситуація непроста, і вона просто так не вилізе. Там не відморозки піднялися, а піднялися жінки, і зрозуміло, за що піднялися. Там піднялися селяни, і вони знають, за що піднялися. Там робітники піднялися, знають за що, держслужбовці", – сказав політик.

При цьому Лукашенко вважає, що в чинного президента Польщі не було переваги на виборах. "Дуда переміг в Польщі, сфальсифікувавши вибори. Там навіть відсотка переваги не було. Сфальсифіковані. І звідти все почалося. Вони хотіли стрілки перевести на нас. А поляки не дурні, і там це все почалося", – висловився він.

Крім того, політик заявив, що Польща має економічні проблеми й сильний розрив між багатими й бідними громадянами. "Так, там є купка багатих, але скільки там бідних. І розрив між біднотою і багатими величезний. Це найнебезпечніше для будь-якої держави. Це все в купу зібралося, а далі - спусковий гачок: для селян - хутро, для жінок - аборти. Це був вже привід. А там давно вже революція зріла, і я їм про це говорив: не лізьте в чужий город, розберіться у себе. Ні, полізли", – додав Лукашенко.

Новини за темою: У Білорусі після заяви Лукашенка почали відраховувати студентів з вишів, – ЗМІ

Нагадаємо, 26 жовтня в Білорусі під час "Народого страйку" затримали щонайменше 300 осіб. Протести та мітинги розпочали працівники низки державних і комерційних підприємств, а також у навчальних закладах.Loading...