Лукашенко запропонував відвести війська від західного кордону Білорусі

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Окрім всього, це недешево обходиться бюджету Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував Міністерству оборони відвести війська від західного кордону країни, доручивши міністерству оцінити доцільність перебування військ біля кордону після завершення навчань НАТО. Про це повідомляє білоруське провладне видання "БелТА".

За словами Лукашенка, країна не може без необхідності довго тримати Збройні сили у такій кількості, як зараз, а оскільки навчання НАТО завершилися, то потрібно розглянути питання відведення армії від кордону.

"Тим більше що це недешево обходиться", - додав він.

Втім, за словами Лукашенка, якщо поблизу кордону Білорусі ситуація не змінилася, то влада країни буде на це реагувати.

"Словом, подальші дії наших Збройних сил на західному кордоні, виходячи з тієї ситуації, яка складається в Польщі та Литві", - наголосив він.

Нагадаємо, після початку акцій протесту в Білорусі, Лукашенко звинуватив Литву та Польщу у втручанні у внутрішні питання країни. Також Лукашенко звинуватив сусідів у загостренні ситуації поблизу західного білоруського кордону та оголосив про проведення військових навчань у Гродненській області.

Новини за темою: Лукашенко домовився з Путіним про застосування спільних військ при військовій загрозі із Заходу

Раніше повідомлялося, що збройні сили Білорусі розпочали проведення тактичних навчань на кордоні з Європейським Союзом.Loading...