Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко заявив, що в Білорусі ховається ще одна група бойовиків

Президент Білорусі Олександр Лукашенко

Фото з відкритих джерел

За словами білоруського президента, група ховається в лісах на півдні країни

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що йому відомо про ще одну групу бойовиків приватної військової компанії з Росії, яка перебуває десь на півдні Білорусі. Зокрема, про це йшлося сьогодні у зверненні Лукашенка до білорусів, передає "УП".

"Сьогодні надійшла інформація про ще один загін, який перекинули на південь. Це ми повинні бігати та ловити їх по лісах? Ми ж їх всіх відловимо", - зазначив білоруський лідер.

При цьому Лукашенко підкреслив, що Росія бреше, коли заявляє, що затримані в Білорусі "вагнерівці" прямували до Туреччини, Африки або країни Латинської Америки.

"Ці люди, вони дали свідчення, їх направили спеціально до Білорусі. Команда була чекати. Квитки, куплені на Стамбул, це легенда", - сказав білоруський президент.

Лукашенко продовжує наполягати на тому, що "хтось намагається дестабілізувати ситуацію в країні".

Новини за темою: Затримані "вагнерівці" в Білорусі мали летіти до Латинської Америки, - російський консул

Нагадаємо, 29 липня правоохоронні органи Білорусі заявили про затримання в країні 33 бійців ПВК "Вагнер", які прибули "для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії".

Білоруські ЗМІ назвали імена і прізвища затриманих, а письменник Захар Прилєпін упізнав в деяких з них колишніх бійців свого батальйону в так званій "ДНР".

Новини за темою: У Білорусі обрали запобіжний захід 33 затриманим "вагнерівцям"

Після затримання президент Білорусі Олександр Лукашенко зібрав термінову нараду Ради безпеки та висловив бажання викликати в МЗС республіки для пояснень посла Росії. Також стало відомо, що викликають для пояснень і українського посла.

Офіс генпрокурора України звернувся до білоруської сторони з проханням про тимчасовий арешт затриманих та їхню екстрадицію в Україну.

Loading...